تزریق ژل

تزریق ژل

 

حجم دهنده ها، پر کننده ها و یا فیلر های پوستی به موادی می گویند که ساختار آن ها شبیه به ژل است و به منظور جوان سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. با تزریق نمودن حجم دهنده های پوستی به زیر پوست می توان به منظور جبران کردن حجم از دست رفته، بهبود بخشیدن به انحنا و شکل صورت و بدن و یا به عبارتی کانتور و رفع چین و چروک های صورت استفاده کرد. تزریق ژل هزینه بسیار مناسبی دارد و در عین حال عوارض آن نیز بسیار کم است به همین خاطر تعداد زیادی از اشخاص از آن استفاده می کنند و طبق آمار به دست آمده سالانه حدود 1 میلیون نفر از مرد و زن این روش جوانسازی پوست را انتخاب می کنند. خالی از لطف نیست که اگر بدانید تزریق ژل بعد از بوتاکس دومین روش جوانسازی فراگیر پوست در کل جهان محسوب می شود.

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل کاربرد های زیادی دارد که برخی از آن ها مانند: حجم دهی لب و گونه، رفع چین و چروک، حجم دهی به صورت، زیبایی بینی و جوان سازی دست ها دارای تاییدیه از FDA سازمان غذا و داروی ایلات متحده آمریکا است اما برخی از دیگر از کاربرد های آن مانند: افزایش حجم باسن، افزایش حجم سینه، حجم دهی به پاها،تزریق /زل درون تاندون، استخوان، عضله و رباط نیز هستند که این تاییدیه را از این سازمان ندارند.

تزریق ژل گونه

بسیاری از اشخاص هستند که در صورت آن ها قسمت پایینی استخوان گونه صاف می باشد و با افزایش سن و گذشت سال ها از بین رفته است که خب طبیعی است چرا که با افزایش سن، سطح چربی ظاهری گونه از بین می رود و پوست شل می شود و در نتیجه زیر چشم ها گود می افتاد ظاهر چهره اشخاص را بد فرم می نماید. اما اصلا جای نگرانی نیست چرا که می توانید به راحتی این مسئله را تنها با 2 یا 3 سی سی تزریق ژل گونه رفع نمایید. این روش در حدود نیم ساعت انجام می شود و اسید هیالورونیک از گزینه های انتخابی مناسب برای تزریق ژل می باشد. لازم به ذکر است که با تزریق ژل و حجم دادن به گونه ها و برجسته کردن آن ها علاوه بر ظاهر و چهره ای زیبا  چین و چروک های خط لبخند و اطراف بینی نیز رفع می شود و در نتیجه پوست شما جوان تر می شود.

روش تزریق ژل خط خنده

خط خنده یکی از دیگر عوارض افزایش سن و پیری است که در چهره اشخاص نمایان می شود و هر چه سن نیز بیشتر شود این خط و چروک ها بیشتر می شود. خط لبخند بر اساس تکرار یک حرکت در صورت مانند لبخند زدن و حرف زدن به وجود می آید و اجتناب ناپذیر می باشد اما خب می شود قبل از آن که دیر شود برای کند تر کردن سرعت افزایش آن و حتی رفع آن اقدام کرد اما خب چگونه؟ کلینیک زیبایی آرمیس با روش های مختلفی از تزریق این مشکل را به راحتی برای شما رفع می کند. به منظور تزریق ژل از فیلر های مختلفی استفاده می کنند اما پر مصرف ترین و بهترین نوع آن کلاژن و یا عیالورونیک اسید می باشد  که طبق تجربه و امار موثر ترین بودند و بهترین نتیجه را نیز داشته اند به این نوع فیلر اسید های آب دوست نیز می گویند که رطوبت را جذب کرده و به ماندگاری تزریق کمک می کنند. در زمان تزریق ژل از دو سرنگ برای هر سمت صورت استفاده می شود که هر کدام از آن ها 1 میلی متری هستند این تزریق وقت زیادی نیاز ندارد همچنین مقدار تزریقی ژل نیز به نظر پزشک و البته در خواست مشتری بستگی دارد اما در حالت کلی مقدار کمی تزریق می شود و اگر نتیجه مورد نظر حاصل نشد دوباره این عمل را تکرار می کنند.

قیمت تزریق ژل

تزریق ژل با توجه به مقدار حجم مورد نیاز برای صورت شخص،دستمزد دکتر، کیفیت کار، نتیجه نهایی و … با یکدیگر متفاوت استاما شما می توانید این جراحی را با نازل ترین قیمت و بالاترین میزان بازدهی و کیفیتی فوق العاده در کلینیک فوق تخصصی آرامیس انجام دهید. شما می توانید برای اطلاع از هزینه تزریق و مشاوره به صورت رایگان با خود کلینیک تماس حاصل فرمایید.

تزریق ژل بعد از چند روز عمل می کند؟

تزریق ژل به صورت، عمل و ماندگاری آن در اشخاص به دلیل ویژگی های بدنی متفاوت با یکدیگر فرق دارد اما در حالت کلی تزریق ژل از همان لحظه تزریق عمل می کند و عوارض آن تا یک هفته به صورت کامل رفع می شود که باید خوب مراقبت کنید و طبق دستور پزشک عمل کنید. ممکن است در سه روز اول به دلیل بی حسی اندکی سری در صورت و ورم احساس کنید که کاملا طبیعی می باشد و در ظرف چند روز کاملا بهبود می یابد.

تجربه تزریق ژل گونه

رخ و چهره زیبا در افراد متشکل از اجزایی مانند چشم، ابرو، دهان، بینی و گونه است با این تفاوت که گونه را هر فردی ندارد، اگر شخصی گونه داشته باشد به احتمال بسیار زیاد دیگر نقص های موجود در چهره اش به چشم نمی آید منظور ما نیز همچین گونه ای است وگرنه گونه را همه اشخاص دارند اما گونه برجسته و زیبا را تنها برخی از افراد دارند که دلیل آن نیز کاملا وراثتی است. بسیاری از افراد از این تزریق هراس دارند اما اگر از کسانی که این تجربه را دارند بپرسید به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد که این عمل به هیچ عنوان درد ندارد البته نداشتن درد به این معنی است که دردی در حد امپول زدن را احساس خواهید کرد و بعد ژل یک کمی بی حسی در صورت که کاملا طبیعی است. این تزریق معایب بسیار کمی دارد. جدیدا یک جمله ای مد شده است که تزریق گونه اشخاص را شبیه به هم می کند این باور کاملا واهی و غلط است چرا که هر فردی حالت صورت و اجزا صورت مختلفی با یکدیگر دارد و در نتیجه جز زیبایی فرد هیچ تاثیری بر شباهت او با اشخاص دیگر و … نخواهد داشت.

تزریق ژل در شرق تهران  

کلینیک زیبایی آرمیس در شرق تهران، با بهترین کادر و پزشکان فوق تخصص و مجرب در زمینه زیبایی و تزریق ژل اماده خدمت رسانی به تمامی متقاضیان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها  به سایت https://aramisvip.ir/ مراجعه کنید و یا با شماره تماس کلینیک تماس حاصل نمایید.

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *